فال روزانه ، فال ازدواج صفحه اول فال روزانه

فال روزانه 20 مرداد

فال فردا فال شنبه فال واقعی فال مرداد فال جدید فال 97 فال شنبه 20 مرداد

فروردین

سعی کنید که روی آرزوهایتان تمرکز کنید و وقت کشی نکنید و راهی برای رسیدن به آن ها پیدا کنید. چون صور فلکی شما می گویند که راهی برای شما باز شده است.

اردیبهشت

اجازه ندهید که حرف دیگران جلوی شما را بگیرد. زندگی بسیار کوتاه است کار هایی را که دوست دارید انجام دهید و از قضاوت شدن نترسید.

خرداد

امروز سعی کنید که به دیگران کمک کنید. با این کار قلب خود را روی مهربانی ها باز می کنید و شاید اتفاق خوبی برای شما بیفتد! پس دیگران را خوشحال کنید.

تیر

شما باید تابو ها و طناب هایی را که برای خودتان ساخته اید باز کنید و به خودتان اجازه ی رشد بدهید. امروز حتما باید این کار را بکنید. چون صور فلکی به شما فرصتی تازه داده اند.

مرداد

شما راه خودتان را گم کرده اید باید نقشه ای پیدا کنید تا بتوانید راه گنج را پیدا کنید! بله درست مثل دزد های دریایی باید دنبال راهی برای رسیدن به خوشبختی باشید به اطرافتان نگاه کنید راه را پیدا خواهید کرد.

شهریور

فکر شما بسیار مشغول است و هرچه سریع تر باید راهی برای آن پیدا کنید یا دوستانتان جدیدی پیدا کنید یا شغل جدیدی راه اندازی کنید.

مهر

شما باید تلاشتان را بیشتر کنید حالا که صور فلکی شما وارد عطارد شده است باید سخت کار کنید تا نتیجه را ببنید . الان بهترین فرصت برای کار و تلاش است. از دستش ندهید.

آبان

شما به زودی از چیزی که بدتان می آید خلاص می شوید فقط کمی دیگر تحمل کنید. سعی کنید با آن بسازید و دعوا و دردسر ایجاد نکنید.

آذر

امروز روز خوبی نخواهید داشت سعی کنید که از خانه بیرون نروید و در خانه استراحت کنید و وقت را با خانواده بگذرانید.

دی

امروز نمی توانید از روزتان لذت ببرید سعی کنید به کار های گذشته و خاطرات فکر کنید و بفهمید که چه آدم بدی بوده اید. وقت این است که زندگی خودتان را بسازید.


بهمن

شما امروز بسیار خوشحال هستید و قرار است که اتفاق بزرگی در زندگی تان رخ دهد. صبر کیند و ببینید که طبیعت چه میکند!

اسفند

امروز شما کنترل احساساتتان را دوباره به دست می آورید و روابطتان با سایرین دوباره به حالت قبل بر میگردد. از امروزتان لذت ببرید.

فال روزانه 21 مرداد

فال فردا فال شنبه فال واقعی فال مرداد فال جدید فال 97 فال شنبه

فروردین - حمل

امروز روزی نیست که به بازی گوشی بپردازید. امروز روزی است که باید به جزییات زندگی توجه کیند و برنامه ریزی کنید. بهتر است که نیرو های اطراف خود را کنترل کنید. هیچ خطری شما را تهدید نمی کند اما بهتر است که حواستان را جمع کنید.

اردیبهشت - ثور

شما به یک مهمانی دعوت می شوید که باید در آن شرکت کنید. در این مهمانی ممکن است چیز هایی بر شما آشکار شود پس اگر دعوت شدید حتما بپذیرید.

خرداد - جوزا

شما از طرف یک دئست مورد خیانت قرار می گیرید خوب حواستان را جمع کنید و به اطرافیانتان دقت کنید. او منتظر فرصت مناسبی است.

تیر - سرطان

امروز شما مرکز توجه هستید پس از آن لذت ببرید متفاوت لباس بپوشید و کمی تفریح کنید.


مرداد - اسد

امروز نوبت این است که به سراغ احساستان بروید و عقل را کنار بگذارید. نگران نباشید این فقط برای امروز است.

شهریور - سنبله


اهمیتی ندارد که بقیه چه می گویند کار خودتان را انجام دهید با هرکسی که می خواهید رفت و آمد کنید لباس های متفاوت بپوشید و ...

مهر - میزان


بهتر است که کمی دست نگه دارید عصبانیت خودتان را کنترل کنید و آرامش داشته باشید این گونه زندگی کردن برای شما خوب نیست.

آبان - عقرب


شما تا الان روی یک هدف کار می کردید پس ادامه دهید چون قرار است پاداش آن را دریافت کنید. به خودتان اجازه دهید که هیجان زده شوید و از دست آورد های جدیدتان لذت خواهید برد.

آذر - قوس

صور فلکی شما می گویند که به کاری که دایرد انجام می دهید ادامه دهید به زودی خبر خوبی می شنوید.

دی - جدی

از گول زدن خودتان و دیگران دست بردارد و کمی صادق باشید باور کنید این برای شما بهتر است.

بهمن - دلو


بهتر است که کمی از رفتار های بچگانه خودتان را کنار بگذارید و به حرف بزرگان گوش دهید این به صلاح شماست.

اسفند - حوت

کسی منتظر شماست تا کاری را انجام دهید یا حرفی را بزنید که مدت هاست از انجام آن کناره می گیرید. آیا از عکس العمل بقیه می ترسید؟ آیا نگران هستید؟ پس باید به شما بگوییم که تمام ایننارلحتی ها را دور بیندازید. هیچ احتیاج نیست که خواسته ی اصلی خودتان را پنهان کنید.
شما باید کاراهایتان بدون هیچ نگرانی ای انجام دهید و به سمت جلو حرکت کنید حتی اگر چیز ها جوری که شما می خواهید پیش نمی روند. شما با انجام اینکار راضی خواهید شد فقط کاری را که می خواهید انجام دهید.

فال روزانه چهارشنیه

فال فردا فال امروز فال چهارشنبه

فروردین


به شما خبر خوبی می رسد و بعد از آن دوستانتان شما را به یک مهمانی دعوت می کنند ولی شما نمی روید و ترجیح میدهید استراحت کنید.

اردیبهشت


در کارتان موفقیت کسب می کنید و یکی از همکارانتان به شما حسودی می کند و نقشه ای برای شما می کشد و شما این موفقیت را از دست میدهید و باید از او انتقام بگیرید.

خرداد


حالا که صور فلکی شما وارد خانه چهارم یعنی تلاش و کوشش شده است باید از این وقت محدود استفاده کنید و کارتان را رونق ببخشید. تلاش کنید و نیتیجه ی آن را ببینید فقط عجله کنید.

تیر


شما در روابط عاشقانه تان شکست می خورید و به دنبال انتقام هستید. اگر می توانید از او انتقام بگیرید.

مرداد


چون الان در ماه مرداد هستیم پس شما مورد توجه زیادی قرار خواهید گرفت پس لباس های خوب بپوشید و مراقب رفتارتان باشید.

شهریور


الان زندگی شما خوب نیست ولی شما به زودی به زندگی ای که میخواهید می رسید فقط باید کمی صبر داشته باشید. پس بهتر است که افسرده نباشید و به زندگی ادامه دهید.

مهر


در زندگی شما کشمکشی به وجود آمده است که خودتان آن را به وجود آورده اید و باید هرچه سریع تر این مشکل را حل کنید.

آبان


آبان ماهی ها انسان های سرسختی هستند پس شما در مقابله با سختی ها پیروز می شوید بهتر است بجنگید و رقابت کنید.

آذر


اینبار کمان شما به سمت هدفتان پیش می رود اتفاقی می افتد که بسیار خوشحال می شوید.

دی


بالاخره زندگی شوم شما به پایان رسید. آماده باشید تا زندگی ای جدید را شروع کنید و کارهای گذشته را تکرار نکنید. شما انگار دوباره متولد شده اید پس از آن استفاده کنید.

بهمن


زندگی شما رو به رو جلو پیش میرود و بسیار خوشحال هستید موفقیت کسب می کنید و خوشبخت می شوید.

اسفند


کم کم غم شما از بین می رود و تبدیل به خوشحالی میشود. باید از این فرصت استفاده کنید و زندگی را وقف کارهای خوب کنید.

فال روزانه پنج شنبه

فال فردا فال امروز فال پنج شنبه مرداد

فال روزانه فروردین

وقت آن رسیده است که کمی فعالیت های فیزیک خودتان را زیاد کنید نه به این معنی که حتما به ورزشگاه بروید بلکه یک پیاده روی ساده در صبح می تواند انرژی شما را زیاد کند.این را به خاطر داشته باشید که وقتی بدنتان سرحال باشید ذهن شما نیز باز است.

فال روزانه اردیبهشت

ممکن است شما احساس کنید که باید کاری را که دارید انجام می دهید به بقیه ثابت کنید خوش بختانه راهی برای این هست که ذهن خودتان را آزاد کنید بهتر است که روی خودتان تمرکز کنید و به بقیه اهمیت ندهید.

فال روزانه خرداد

شما امروز خودتان را جوری می یابید و احساس می کنید که اعتماد به نفش شما بیشتر شده است. ممکن است دیگران نخواهند شما حرف بزنید چون شما رک هستید و بقیه خوششان نمی آید اما به یاد داشته باشید که شما برای خودتان زندگی می کنید نه دیگران.

فال روزانه تیر

شما درست زمانی که احساس می کنید از لحاظ احساسات ایستا شده اید اتفاقی برای شما می افتد که این تعادل بهم می ریزد ولی نگران نباشید راه حل خودش به سمت شما می آید.

فال روزانه مرداد

شما مقدار زیادی از انرژی و اعتماد به نفستان را از دست داده اید این ممکن است شما در تجربه های خطرناکی قرار دهد. ممکن است شما حس کنید که عصبانی هستید. ممکن است با کسانی بحثتان شود که اصلا ارزش عصبانیت شما را ندارند.

فال روزانه شهریور

نسبت به خودتان و دیگران خوشبین باشید. از اینکه مقصر را پبدا کنید دست بردارید.ممکن است با این کار شما روزی از خواب بیدار شوید و ببینید که هیچ دوستی ندارید. با دیدن بدی های مردم فقط خودتان را از آن ها دور می کنید. قضاوت کردن کار شما نیست.

فال روزانه مهر

شما دلتان می خواهد که به یک سفر بروید و از طرفی دیگر این را نمی خواهید! شما حس می کنید که چیزی شما را به سمت پایین می کشد. این فکر ها را از سرتان بیرون کنید و عاقلانه تصمیم بگیرید.

فال روزانه آبان

شما کمی احساس غمگین بودن می کنید و حوصله ی هیچ کاری را ندارید. شما باید این فکر ها را از سرتان بیرون کنید و خواهید دید که تعادل دوباره به زندگی شما بر میگردد و به هدف هایتان می رسید.


فال روزانه آذر

شما توانایی این را دارید که خیلی خوب کار کنید. شما انرژی تان زیاد است و نیازی نیست مبارزه کنید تا صدایتان را به دیگران برسانید.

فال روزانه دی

شما حس می کنید هرکاری که انجام می دهید به بن بست می خورد اما باید این را بدانید که شاید راه را اشتباه می روید حتی اگر باز هم شسکت خوردید نا امید نشوید و به کارتان ادامه دهید البته به روش درست.

فال روزانه بهمن

شما حس میکنید که مبارزه شروع شده است و هدف شما هستید! اگر شما انرژی کافی نداشته باشید این مبارزه برای شما سخت خواهد شد.امروز ممکن است بهترین روز شما نباشد.ولی شما نباید نگران شوید روز های دیگر هم هست...

فال روزانه اسفند

ممکن است برای شما ترسناک باشد که کمی ریسک کنید. شما سعی می کنید که در موقعیت های مختلف مخفی باشید تا کسی متوجه حضور شما نشود. این مکانیزم دفاعی ممکن است شما را تا جایی ببرد اما، این کار شما را به جایی که می خواهید نمی رساند. برای اینکه به هدفتان برسید شما باید با اعتماد به نفس ، عشق و ایمان رفتار کنید.

 

 

فال روزانه 26 مرداد

فال روزانه فروردین

جرات این را داشته باشید که متفاوت باشید. این که در کار های روزمره غرق شوید کار بسیار ساده ای است. خوردن ، خوابیدن ، پوشیدن لباس های همیشگی و انجام دادن کارها مثل سابق. شما باید از این روزمرگی خودتان را نجات بدهید. سعی کنید یک مدل موی جدید ،رنگ های جدید را امتحان کنید. حتی شغل های جدید.

فال روزانه اردیبهشت

اگر سبک زندگی شما بسیار از دیگران متفاوت است درباره ی این احساس خوبی باید داشته باشید به یاد داشته باشید که شما روش زندگی خودتان را انتخاب می کنید. اگر با دیگران متفاوت هستید لازم نیست احساس شرم کنید. فقط راه خودتان را بروید.

فال روزانه خرداد

شما باید پروژه های نیمه کاره ی خودتان را تمام کنید و به فکر چیز های بعدی باشید. فک نکنید که حتما باید کار بزرگی انجام دهید. شما باید کاری را انتخاب کنید که از پسش بر بیایید و از انجام دادن آن خشنود شوید. از روزتان لذت ببرید.

فال روزانه تیر

آیا اثرات امروز را حس می کنید؟! بهترین سعی تان را بکنید که زمان خوبی را برای عصر رقم بزنید و کمی تفریح کنید. با دوستان به تفریح بروید یا به سینما بروید. سعی کنید مشغول بمانید قبل از اینکه بفهمید، حس خوبی خواهید داشت!

فال روزانه مرداد

نقشه هایی برای کار ها جدید بکشید به سمت جلو حرکت کنید .شما از این شگفت زده خواهید شد که چطور کار ها خوب انجام می دهید. یک کار خاص را انجام دهید و یک هدیه به زندگی خودتان ببخشید.

فال روزانه شهریور

کسی را برای اینکه زندگی متفاوتی از شما دارد قضاوت نکنید. هیچکس از دید شما به روابط و کار ها نگاه نمی کند. سعی کنید با دیگران خیلی خشک رفتار نکنید. بهتر است که از این انرژی برای پیش بردن زندگی خودتان استفاده کنید.

فال روزانه مهر

دوستانی که به حرف شما گوش دهند و شما را نصحیت کنند ، امروز برای شما زیاد هست. شما بهترین کسی بوده اید که به نیاز های دوستتان اهمیت داده اید. فقط خیلی برای دیگران وقت نگذارید تا چیزی برای خودتان باقی نماند! دوستی حقیقی این است که با یک یک دیگر مشکلات را تقسیم کنید.

فال روزانه آبان

انجام دادن هرکاری برای شما امروز سخت نیست. شما بسیار سخت کوش هستید و هرکاری را امروز به خوبی انجام داده اید فقط به خودتان وقت اختصاص بدهید چون لیاقت آن را دارید.

فال روزانه آذر

کار کردن بدون رعایت قوانین ممکن است شما را وسوسه کند اما چه خوشتان بیاید چه نه همه ی ما باید از قوانین پیروی کنیم.کاری را که باید تمام شود ، تمام کنید. در این صورت شما آزاد می شوید و می توانید بدون مسئولیت راحت باشید!

فال روزانه دی

امروز شانس به شما رو میکند! این انژری را با بقیه که ناراحت هستند تقسیم کنید.این انرژی شما روی همه ی اطرافیانتان تاثیر می گذارد. اگر کسی صدمه دیده است یا عصبانی است به او رسیدگی کنید.

فال روزانه بهمن

خیال پردازی عالی خود را دست کم نگیرید.اگر شما همه اطلاعات را ندارید برای آن وقت بگذارید تا آن را به دست آورید. به خودتان اعتماد کنید.کاری را که میخواهید انجام دهید.

فال روزانه اسفند

اجازه ندهید که ناراحتی شما را از پا در بیاورد.هرچقدر که بیشتر تلاش کنید زودتر به اهدافتان می رسید. کار های نا تمام خود را انجام دهید و یک برنامه برا ی عصر بچینید.

 

 

 

 

 

123